Štítky: blok drone, batérie pre mini kolesá mavic, dji mavic pro, dji vrecku, kolesá mavic 2 mini, dji drone, dji t tričko, dji mavic vzduchu 2 nálepka, prípade, mavic 2 pro, mini kolesá mavic.

€9.53 €11.91
  • Skladom
  • f999


  • Číslo Modelu: Tablet Stojí
  • Názov Značky: Eshowee
  • Package: Áno
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Funkcie:

[Kompatibilný]: tablety držiteľ môže byť kompatibilný s DJI Vzduchu 2S /Pre kolesá Mavic Mini 2 /Pre kolesá Mavic Mini /Pre kolesá Mavic Vzduchu 2 /Pre kolesá Mavic 2 Pro /Pre Zväčšenie / Spark diaľkové ovládanie.

[Platné size]: Podpora 4-12 centimetrov mobilné telefóny a tablety, široko kompatibilným s Pro iPad, iPad Vzduchu, iPad a ostatné veľkosti mobilné telefóny a tablety.

[Perfektnú integráciu]: Na vypuklý povrch dizajn je úplne v kombinácii s diaľkovým ovládaním groove, ktoré je pevné a stabilné, a nebude list na vôli, aj keď s nadváhou tablet je nainštalovaný.

[360-stupňové nastaviteľné]: Flexibilný dizajn, svojvoľné otáčania, nízka hmotnosť, jednoduchá montáž a demontáž, žiadne iné nástroje sú potrebné. "

[Ľahký a pohodlný]: je ozdobná šnúrka na uniforme pripevnenej k obalu, ktorý môže byť zavesený na krku počas letu na voľné ruky; rozložte ju na stôl a využiť ho ako obyčajný plochý podporu.

špecifikácia:

Tablet podporu veľkosť 14,8 v*6.9*1 cm

Veľkosť balenia: 15.2*7.2*6typ

Produkt čistá hmotnosť: 151g pena hmotnosť: 192g

Materiál: ABS+Nylon

Doprava Zoznamu:

Tablet podpora*1

Tablet priečinku*1

Ozdobná šnúrka na uniforme*1Napísať recenziu

Súvisiace produkty