Štítky: detoxikovať nohy podložky, Nohy Patch, oko železa na patch, hlien slimák, filé stroj, peeling na nohy, krása tváre, detox nohy patch, nohy drhnúť, nohy spa.

€1.85 €3.03
  • Skladom
  • f960


  • Druh: Nohy Patch
  • Počet Kusov: Jedna Jednotka
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: LANBENA
  • Použitie: nohy

Teraz sme vystavení toxínom všade.Symptómy toxického preťaženia sú únava, bolesti hlavy, zlý krvný obeh, chronickej bolesti, slabý imunitný systém, zápcha, artritída, depresia a kožné choroby atď.Detox Nohy Podložky sú najnovšie detoxikačná terapia.To pomáha zabraňovať akumulácii toxínov v organizme, a tým podstatne znižuje pravdepodobnosť ochorenia, choroby a odstránenie škodlivých tela toxíny.

Ako si nohy podložky práce ?

Pre stoviek rokov, východná medicína rozumie toxíny cestoval smerom dolu v tele usadzujú v tipov, naše prsty a členky.Oni tiež pochopil, že hromadenie toxínov viesť k mnohých degeneratívnych chorôb.Napríklad, bolestivý reumatizmus a artritída boli spôsobené kyslých toxických tekutín stretnutie okolo kĺbov.

V reflexológia nohy, chodidlá sú považované za kanálov na mnohých životne dôležitých orgánov, s vyše 60 akupunktúrnych bodov na chodidlách naše nohy.

Nohy podložky obsahujú prírodné ingrediencie, ktoré stimulujú tieto akupunktúrne body prostredníctvom kombinovaného pôsobenia drevného/bambusu ocot, z ďalekého infračerveného žiarenia a negatívnych iónov emisií.Táto stimulácia výsledky v členení vody a odpadu molekuly, ktoré sa voľné blokády v obehový a lymfatický systém.Čistenie prirodzene začína v chodidlách naše nohy.

Primárny účinok Detox Nohy Podložky je detoxikácia.Náplasti absorbujú vaše toxíny po použití pre celú noc.Môžete vidieť, že od zmeny farby po použití.Viac špinavé vidíte nohy podložky, čím viac toxínov, má vstrebáva.Po a dôsledne využíva na obdobie, ktoré sa stanú cleaner každé ráno.To znamená, že väčšina toxínov v tele už bola vydaná už.Okrem vaše nohy, môžete tiež použiť tieto detox nohy podložky na iné časti tela vrátane chrbta, kolien, kolená atď.

Výhody Detox Nohy Podložky :

Uvoľnenie nežiaduce toxíny

Zvýšiť hladinu energie

Zníženie bolesti, bolesti, bolesti hlavy, & únavy

Zmierniť stres

Zlepšiť váš metabolizmus

Zlepšenie krvného obehu

Zlepšiť chudnutie

Úplne diskrétne, Funguje počas spánku

Jednoduché a Ľahké použitie

Návod na použitie :

1. Uplatňovať detox patch jednu hodinu pred spaním-čas.

2. Umyte a osušte nohy, alebo časť tela, pred použitím Detox Patch.

3. Vykonajte jednu lepidlo list a pomaly odlúpnite papier.

3. Miesto chodidla pad na lepidlo, kde poznamenal, aby sa "Dať lepidlo list na tejto strane" a miesto na chodidlách nôh alebo požadovanú oblasť iné časti tela.

(Ponožky môžu byť nosené v prípade potreby)

4. Oblečenie pre 8-10 hodín, potom odstrániť pad.

5. Utrite povrch s mokrý uterák, kým to?s už nie je lepkavý.

6. Použité náplasti sa objaví tmavo zelenými alebo šedá ako absorbujú toxíny a odpadové látky z tela.

7. Naďalej využívať každý večer, kým sfarbenie pad ustúpi.

8. Pri použití náplasti zobraziť príznaky zasiahnutia bleskom, aplikujte raz alebo dvakrát týždenne pre údržbu.

Disclaimer : nie dať na otvorené rany.Ak ste alergický, nepoužívajte tieto podložky.Tento produkt nie je určený na diagnostiku alebo nejakého ochorenia.Ak budete mať akékoľvek ochorenie, poraďte sa s lekárom.Nie sme priamo s manufacturing company.Sme len predajcu (blízky človek)Napísať recenziu

Súvisiace produkty