Štítky: akvárium nástenná maľba, akvárium umelých rastlín, akvarijné drevo, akvárium bonsai, akvárium živých rastlín, klietka kryt, akvarijné ryby potravín, akvárium bonsai strom, akvárium moss, umelé dážďoviek.

€2.31 €3.00
  • Skladom
  • f1050


  • Hmotnosť: 0.092KG
  • Vodné Dekorácie Typ: Rastliny
  • Materiál: Živica
  • Číslo Modelu: Tráva Bonsai
  • Druh: ryby

Popis Výrobku:

Farba: Zelená

Materiál:Živica

Typ Položky:Fish Tank Dekorácie

Sezóna:Všetky Ročné Obdobia

Funkcia:Trvalé

Cieľová Skupina:Ryby

Miesto:Spodnej časti akvárium

Dĺžka:25 cm/

Výška:3.5 cm/

Šírka :25 cm/

Vodné Dekorácie Typ:Rastliny

Funkcie:

1.Krásny Trávnik -To je ideálna dekorácia, ktorá dáva realisticky prirodzený vzhľad, ktorý vás a vaše vodné zvieratko bude určite láska.Skvelé zdobiť vaše akvárium, pridať dych života, aby vaše nudné akvárium.Ako dekorácie pre akvárium ,táto položka musí umožniť, aby sa budete cítiť sklamaný.

2.Mäkké a Pohodlné - To má prirodzene jemnejšie textúra ako iné moss a bude slúžiť ako výborný ihrisko pre vaše vodné zvieratko, ktoré pridáva extra zábavu,čo je prospešné pre ich zdravie.Toto nikdy kohútiku a to je má vysokú ekonomickú cenu.

3.Bezpečný a netoxický Materiál - Vyrobené z vysoko a jemného kvalitného materiálu-živice, ktorá je netoxický a bez chuti, tak to je absolútne bezpečný pre ryby a najlepší zo všetkých.Neznamená to však spôsobujú škody na vašom vodné zvieratá, ani vytvárať žiadne choré vplyv na kvalitu vody.

4.Poznámka - Ak chcete, aby vaše ryby sa môžu mať lepšie prostredie, ktoré by lepšie kúpiť dve položky naraz.Mali by ste si zaistiť, aby ste sa meria veľkosť vaše akvárium skôr, než si kúpiť túto položku tak, že si môžete zakúpiť vhodné trávnik.

Balík Obsahuje:

1 x Živicové Imitácie Trávnik

Poznámky:

1. Prosím, aby 1-3 cm rozdiel vzhľadom na ručné meranie a 3-5 g na rozdiel medzi rôzne farby.

2. Vzhľadom na obrazovke rozdiel, farba môže byť malý rozdiel od toho, čo môžete očakávať, prosím, nechajte ho.Napísať recenziu

Súvisiace produkty